Loader

Hizmetlerimiz

Makine & Ekipman İmalat

Makine & Ekipman İmalat

OSEL, makine üretim konusunda uzman kadrosu, geniş ve sürekli yenilenen makine parkuru, bilgi ve tecrübesi ile çözüm ortaklığı yapmaktadır. Ürün çeşitliliğini ve üretim kapasitesini artırmak, dışa bağımlı olduğumuz ürünleri ülkemizde üreterek katma değer sağlamak amaçlı, çeşitli ihtiyaca özel makine tasarımı ve üretimi yapmaktayız.

Müşteri istekleri doğrultusunda özel makine, ekipman ve test cihazları taleplerine cevap vermekteyiz. Müşteri istekleri doğrultusunda gerekli tasarım, üretim, montaj, kalite kontrol ve kullanım kılavuzu dokümanları hazırlanıp, gerekli ölçüm ve testler yapılarak müşterilere sunulmaktadır.

Bünyemizde bulunan; mühendis & tekniker birimi, talaşlı imalat birimi, kaynaklı imalat birimi, mekanik montaj birimi, elektrik & elektronik birimi, otomasyon birimi, hidrolik & pnömatik birimi ve boya birimi ile İmalat aşamasındaki tüm prosesleri kendi bünyesinde bulundurmaktadır.

Tasarım ve Mühendislik Hizmetleri

İnovasyona açık, yaratıcı düşünme becerisine sahip genç ve dinamik mühendislerden oluşan mühendislik ekibi ile OSEL, tasarım, mühendislik hesaplamaları gibi mühendislik hizmetleri ile ihtiyaçlarınıza hızlı ve etkin cevaplar verir. OSEL, bünyesindeki yetkin mühendislik ekibinin yanı sıra, sektörde kazandığı tecrübesi ile müşterilerine sunduğu mühendislik hizmetlerini bir adım öteye taşıyarak ileri mühendislik hizmetleri sunmaktadır. İleri mühendislik hizmetleri kapsamında sonlu elemanlar hesaplamaları, bilgisayar destekli simülasyonlar, tasarım doğrulamaları gibi hizmetler ile müşterilerinin deneme-yanılma süreçleri yaşamasını engelleyerek önemli zaman ve finans tasarrufunda bulunmasını sağlamaktadır.

 

Hat Kurulum ve Revizyon İşlemleri

OSEL, ihtiyaç duyulan hat projelerinizi üretmektedir. Makinaların optimum fayda ile yerleşimi ve devreye alınması yine tarafımızdan verilen hizmetler arasındadır. İstenilen makina revizyonlarınızı gerçekleştirilmekteyiz.

 

Özel Makina ve Otomasyon Hizmetleri

Özel problemler özel çözümler gerektirir. Özel çözümler ise inovasyona açık, özel düşünebilen bir ekiple ortaya çıkar. Ar-Ge faaliyetlerine önem veren, yaratıcı düşünebilen, genç ve dinamik mühendislerden oluşan, “yenilikçilik” ve “üretkenlik” ilkeleriyle hareket eden bir mühendislik ekibiyle OSEL, müşterilerinin özel durumlarda karşılaştığı sorunlara çözümler sunar, özel makina ihtiyaçlarına cevap verir.