Loader

Hizmetlerimiz

Proje Tasarım, Üretim, Yönetim

Proje Tasarım, Üretim, Yönetim

Ar-Ge bölümü tarafından yapılan dizayn çalışmalarının proses tasarım kısmı mühendislik bölümünde yapılmakta ve müşteriler tarafından talep edilen doğrultular üzerine makine, prototip, numune özel amaçlı sistem çalışmaları mühendislik bölümünde tasarlanıp, son teknoloji üretim parkurumuzda üretilmektedir.

Mühendislik bölümünde SolidWorks, Pro Engineer, Catia, Master Cam, AutoCAD, Mechanical Desktop, Cimatron, Siemens NX ve Inventor programları kullanılmaktadır. Tüm proses tasarım çalışmalarında müşteri memnuniyeti ve ürün kalitesi ana hedeftir. Sahip olduğumuz analiz programları sayesinde tamamen uygun ve uzun ömürlü parçalar ile üretim gerçekleştirmekteyiz.

Ürün kalitesini arttırmak ve müşterilerilerimize daha kaliteli hizmet verebilmek için ekip ruhu ön planda tutulmakta, tüm müşteri istekleri (numune, prototip) için APQP ekibi kurularak fizibilite, FMEA, MSA vb. çalışmalar yapılmaktadır.

Mekanik imalatın yanı sıra; bünyemizde bulunan hidrolik-pnömatik, elektrik-elektronik, yazılım-otomasyon birimleri ile anahtar teslim projeler tamamlıyoruz.

Tasarım körlüğüne karşın ekip içi tasarım gözden geçirme toplantıları ile farklı görüşler alarak ve iyileştirmeler yaparak sizlere daha iyi hizmet sunmayı amaçlamaktayız. Çalışma süreçlerimize ek olarak ‘Müşteri Onay Toplantısı’ olarak adlandırdığımız toplantılarla da tasarladığımız ürününüz ile ilgili olarak bir araya gelerek ürün hakkındaki bilgi birikimimizi sizlerle paylaşarak sonuç için en iyiye ulaşmak hedefimizdir.

Mühendislik departmanımız müşteri özel isteklerini ön planda tutup gerektiğinde müşteriler ile ortak ekip çalışması yaparak birçok projeyi başarılı bir şekilde hayata geçirmiştir.

Müşteriye çözüm sunmanın ilk aşaması; o çözümün her adımına hakim olmaktan geçmektedir. Sürece hakim olmak öncelikle bütünü görmek ve onu en ideal şekilde parçalara ayırmakla mümkündür.

Bizler proje yönetimlerimizde termin, bütçe, işlev gibi müşteri kısıtlarını sınır şartlarımız olarak çizeriz. Tüm projeyi en ideal şekilde bu sınır şartları dahilinde sırasıyla;

• AR-GE

• Tasarım

• Satın Alma

• İmalat

• Montaj

• Deneme

olacak şekilde planlamamızı yaparız.

Tüm planlamalar doğabilecek risklere göre yapılmaktadır. Her risk adımında daha önceden kararlaştırılmış aksiyon planları mevcuttur. Çözüm ortağı olduğumuz firmalar, güncel olarak proje planlarındaki güncellemelerden haberdar edilerek süreç hakkında her aşamada bilgi sahibi olmaktadırlar.