Loader

Kurumsal

Kurumsal

OSEL, sektörde 35 yıllık uzmanlık ve bilgi birikimi ile pazarda ihtiyaç duyulan her türlü makine, ekipman, yedek parça firmamızın bünyesinde üretilmektedir. Kuruluşundan günümüze geçen süre içerisinde seri üretim ile yerli ve yabancı firmaların ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

1991 yılında kurulan OSEL, bugün teknolojiye yaptığı yatırımlarla ve sektördeki tecrübesiyle Kocaeli Organize Sanayi Bölgesi’nde en modern teknolojiler ile donatılmış toplamda 5.000 metrekare kapalı alana sahip iki teknolojik fabrika ile hizmet vermektedir.

OSEL, sürekli yenilik hedefi ve geliştirdiği stratejiler doğrultusunda, profesyonel bir yönetimle kalıp üretimi konusunda birçok sektör tarafından vazgeçilmez bir iş ortağı olmuştur.

Yüksek müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları sayesinde uzun yıllardır sanayi sektöründe ilk 5 firma içerisinde yer almanın Haklı gururunu taşımaktadır.

Üretimimizin %70'inden fazlasını ihracatın oluşturduğu projeler mühendislik ofislerimizde tasarlanmakta ve son teknoloji üretim tesislerimizde üretilmektedir.

Yurtiçi ve yurt dışında hemen hemen sanayinin tüm sektörlerine üretim gerçekleştirmektedir.

Proje başlangıcı sonrası iş ortaklarımızın talepleri doğrultusunda yapılan revizeler, proje termin süresi hakkında anlık bilgilendirmeler, son aşamalar, sürekli güncellenerek kendileriyle paylaşılmaktadır. Bu bilgilendirmeler en kıymetli sermayemiz olan zamanı karşılıklı olarak en efektif şekilde kullanmamızı ve müşterililerimizin imalat planlarını en doğru şekilde yapmasına yardımcı olmaktadır.

Türkiye pazarına ilave olarak, OSEL tarafından yapılan üretimler Almanya, Fransa, Hollanda, Belçika, Polonya, Romanya, Slovenya, Slovakya, Sırbistan, Hırvatistan, Rusya, Belarus, Kazakistan, Azerbaycan, İran, Suriye, Mısır, Cezayir, Tunus, Libya, Sudan, Birleşik Arap Emirlikleri, Kenya, İsrail, Yunanistan, Meksika, ABD’ye ihraç edilmektedir.

 

VİZYONUMUZ

• Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda tasarım, üretim ve kalite kontrolü baz alarak son teknoloji ve ekipmanları kullanıp piyasada ki taleplere cevap vermek,

• Uygun fiyat ve satış sonrası destek garantisi,

• Memnuniyet sağlamak,

• Türkiye’de ve dünya çapında kendi sektöründe öncü kuruluşlar içerisinde yer almak,

• Ülke menfaatlerini düşünerek daha çok istihdam yaratmaya çalışmak ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak şirketimizin temel prensipleridir.

 

MİSYONUMUZ

Kalite ve güven anlayışından ödün vermeden insan hakları, iş güvenliği ve çevreye duyarlı olup üretim devamlılığını sağlayarak;

İnsanların potansiyel yaratıcılığına gereken önemin verilip, saygı ve memnuniyet çerçevesinde sektöre ve bireysel gelişime yardımcı olmak, İstihdam ve tasarruf sağlamak amacı ile sürekli gelişerek üretim teknolojilerinin gelişmesine katkıda bulunmak.

 

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

Gelecek nesillerimize yaşanabilir bir dünya bırakabilmek için çalışıyor, çeşitli sosyal sorumluluk projelerini destekliyoruz. Bu projelerin yanı sıra, firmamızda hammadde israfını azaltacak üretim yöntemlerini benimsiyor ve çevre yönetim sistemi sayesinde çalışanlarımızın da bilinçli tüketim konusunda bilinçlenmelerine katkıda bulunuyoruz.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

Uluslararası kalite yönetim sistemleri ve müşteri özel şartlarını baz alarak;

⦁ Müşteri memnuniyetini esas alarak, ürün ve hizmetlerimizin sürekli iyileştirmesini ve geliştirmesini sağlamayı,

⦁ Eğitim ve uygulamalar ile çalışanlarımızın niteliklerini geliştirmelerini ve sürekli kılmalarını sağlamayı,

⦁ Çalışmalarımızla etik ilkelere bağlı kalarak çevre, iş sağlığı ve güvenliği konularında yasal mevzuatlara uymayı,

⦁ İş kazası ve meslek hastalığıdoğurabileceketkenleriöncedentespitetmekveortadankaldırmayı, gelecek nesillere temiz ve yaşanabilir bir çevre bırakmayı,

⦁ Tedarikçi ve tedarikçilerle güvene dayalı bir iş birliği içinde olmayı,

⦁ Tüm süreçlerde, müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayan bir anlayış içinde güvenilir ve aranan firma olmayı taahhüt ederiz.

 

KALİTE BELGELERİMİZ

 

belgeler